Το AUTOGRAPH είναι ένα εκλεπτυσμένο σετ από στυλό διαρκείας και ρόλερ. Ο ρόλερ είναι από ματ μαύρο μέταλλο και καπάκι από ανοξείδωτο ατσάλι και το στυλό διαρκείας είναι από ματ μαύρο μέταλλο και κλιπ από ανοξείδωτο ατσάλι. Σε αυτό το μινιμαλιστικό και εξαίσιο σετ, το στυλό έχει μπλε Dokumental® μελάνι για ξαναγέμισμα. Διατίθεται σε συσκευασία δώρου
Σετ στυλό με μηχανισμό περιστροφής και μεταλλικό κλιπ και ρολό με γυαλιστερή λεπτομέρεια στην άκρη. Μπλε μελάνι. Παραδίδεται σε παραγεμισμένο κουτί δώρου
Σετ με μεταλλικό και ανθρακονημάτινο στυλό rollerball και στυλό με μπίλια, και τα δύο με κλιπ. Στυλό με μπίλια με μηχανισμό περιστροφής. Παραδίδεται σε θήκη PU με μαξιλάρι. Μαύρο μελάνι
Σετ από μεταλλικό ρολό και στυλό με στρεπτό μηχανισμό και κλιπ. Μαύρο μελάνι. Παραδίδεται σε παραγεμισμένο κουτί δώρου
Σετ στυλό μπαμπού και μηχανικό μολύβι, με μύτη0,7. Διατίθεται σε κουτί από χαρτόνι. Καθώς το προϊόν είναι κατασκευασμένο από φυσικά υλικά, το χρώμα και το μέγεθος του προϊόντος καθώς και το αποτέλεσμα της εκτύπωσης ενδέχεται να διαφέρουν από προϊόν σε προϊόν
Σετ στυλό με μηχανισμό περιστροφής και μεταλλικό κύλινδρο, και τα δύο με κλιπ. Μπλε μελάνι. Παραδίδεται σε παραγεμισμένο κουτί δώρου
Σετ μεταλλικό στυλό κυλίνδρου και ballpoint στυλό με κλιπ. Μπλε γραφή. Παρέχεται σε συσκευασία δώρου με επένδυση με μαγνήτη που κλείνει
Σετ στυλό με ρολό και σφαιρική πένα με σώμα από αλουμίνιο (100% ανακυκλωμένο) με μεταλλικό κλιπ και μύτες. Τα σετ είναι στο ίδιο χρώμα και το στυλό έχει μηχανισμό περιστροφής. Μπλε μελάνι. Διατίθεται σε κουτί
Σετ γραφής που περιλαμβάνει 16.5 cm χάρακα, 2 μολύβια γραφίτη HB, 1 γόμα και μία ξύστρα. Αυτό το σετ παρέχεται σε χάρτινη θήκη